UNIVERZÁNÍ BÁZE ZERO IMPERIA MAX! VG100 1000ML

DOPLŇKOVÉ PARAMETRY

Kategorie: Báze IMPERIA 1000ml

Záruka: 24

Hmotnost: 1.25 kg

Objem Balení: 1000ml

Typ Balení: Báze

Obsah nikotinu: 0mg

Poměr VG/PG: 100/0

Vhodné pro: DL

420 Kč
Objednáno

DETAILNÍ POPIS PRODUKTU

IMPERIA ZERO MAX! VG100

Objem: 1000ml.

Univerzální báze neobsahuje nikotin.

Poměr PG/VG: 0/100

 

Naprosto neutrální chemická směs vhodná mimo jiné pro míchání různých druhů e-liquidů. Univerzální báze IMPERIA ZERO MAG! obsahuje 100%VG a je určena pro cloudchasing a competition vaping. Maximální produkce páry je vhodná především do RDA kapacích atomizérů.

 

Představujeme Vám bezkonkurenční univerzální báze vhodné i pro výrobu e-liquidu IMPERIA. Jedná se o český výrobek pocházející ze státem schválené farmaceutické laboratoře. Výroba IMPERIA e-NicoPharm probíhá nejmodernější ultrazvukovou metodou. Univerzální báze IMPERIA tvoří výhradně PropylenGlykol (PG) a rostlinný Glycerol (VG). Samozřejmostí je nejvyšší jakost dle standardu USP.

 

Univerzální báze IMPERIA e-NicoPharm jsou naprosto bez jakékoliv chuti a zápachu. Díky tomu nezkreslují aroma příchutě a umožňují namíchat si téměř jakýkoliv e-liquid.

 

Složení Poměr

Propylenglykol 0 %

Glycerol 100 %

 

Jsme oficiálním distributorem výrobku IMPERIA. V rámci obchodní spolupráce jsme osobně navštívili výrobní prostory laboratoře a můžeme s klidem potvrdit, že přístup a profesionalita vedení firmy i pracovníků výroby jsou na nejvyšší možné úrovni.

 

V případě, že budete vyrábět e-liquid, je kvalitní chemická směs na bázi PG a VG polovinou úspěchu. Druhou polovinu tvoří příchuť, kterou si můžete vybrat zde.

 

Klasifikace podle nařízení (ES) 1272/2008: Směs není klasifikována jako nebezpečná.

 

 

Kód Kód: 1696
Jméno značky: IMPERIA
Kategorie: BEZNIKOTINOVÉ BÁZE
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto